Akın Kişi

  Yüksek bir ideal için çalış!
a
a
     
 

KURU ZEYTİN PROJESİÇekirdeksiz ve Tuzsuz,

Türkiye'nin İlk Kuru Zeytini…

Ege’nin en lezzetli zeytinlerden seçilerek, çekirdeği çıkartıldıktan sonra doğal yöntemlerle kurutularak hazırlanmıştır. Tansiyon Hastaları için gerçek bir şifa kaynağıdır. Çünkü içeriğinde tuz bulunmaz. Tuzsuz olması, tansiyon hastaları gibi Böbrek Hastaları içinde çok değerlidir.

Pazarda bulunan muadil zeytinler, genellikle yüksek oranda tuz ihtiva etmektedir ve KOSTİK denen kimyasal işlemden sonra sofralarınıza gelmektedir. Bu da kalp damar hastalıkları, hiper tansiyon ve böbrek hastaları için çok büyük risk oluşturmaktadır.

Geliştirdiğimiz çekirdeksiz ve tuzsuz kuru zeytin, mide ekşimesi ve mide yanması içinde mükemmel bir çözümdür; Zeytin içinde yer alan yağ midenin koruma faktörünü artırarak, midedeki yanma hissini ortadan kaldırır. Bu nedenle bu ürün, mide yanmasının doğal ilacıdır. Mide asidinin büyük bir bölümünü etkisiz hale getirerek mideyi gastrit ve ülser gibi hastalıklara karşı korur.

Bu ürünle, sağlıklı beslenmeye çalışan kişilere doğanın gerçek mucizesi olan zeytini en doğal hali ile sunuyoruz. Bu ürün zeytinin kendine has acılığı hissedilebilen, nefis aromalı bir üründür. Direkt ambalajından çıkarıp çerez gibi yiyebilirsiniz. İsterseniz sabah kahvaltılarında ege usulü, üzerine zeytin yağı ve kekik ekleyip, limon sıkarak afiyetle tüketebilirsiniz.

FAYDALARI NELERDİR?

>> TANSİYONU DÜŞÜRÜR;
Geliştirdiğimiz ürün TUZSUZ olduğu için tansiyonun düşürülmesi için birebirdir.

>> MİDEYİ KORUR;
Bu ürün mideyi koruyucu bir tabaka ile sararak mide asidini azaltır. Gastrit ve ülsere karşı korumada yardımcı olur. Bağırsakları yağlar ve çalışmasını düzenleyerek korur.

>> BÖBREKLERİ KORUR;
Tuz içermediği için, böbrekleri korur.

>> HÜCRELERİ KORUR;
Yapılan bilimsel çalışmalarda zeytinin, bazı habis tümörleri (göğüs kanseri, prostat kanseri, kolon kanseri vb.) karşı koruyucu bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Yapılan araştırmalarda zeytini çok tüketen kadınlarda göğüs kanseri riskinin azaldığını gözlenmektedir.

>> KOLESTEROLÜ DÜZENLER;
iyi kolesterolü (HDL) yükseltir, kötü kolesterolü (LDL) düşürür. Kandaki yağ oranını dengeler.

>> GÜZELLİK KAYNAĞIDIR;
İçerdiği besin içeriği ile cildinizi yenilenmesini hızlandırır, yaşlanmayı önler…

 
     
 
     
 

Copyright © 2020 Akın KİŞİ